Muziek, Musical, Zangles en Dans voor iedereen van één tot tachtig jaar

Activiteiten
Laatste berichten
Zoeken

Doe jij mee aan onze jeugdbands – meld je nu aan

De Gooische Muziekschool heeft meerdere bands en wij zijn op zoek naar nieuwe leden.

Ben je geïnteresseerd, kijk dan even welke band het beste bij je past. Voor aanmelding kun je telefonisch contact opnemen, tel.: 035 – 693 65 96 of per mail.

11 – 15 jaar – Small band JUST PLAY o.l.v. Bernd Jahn – Bestaand

Maandag 18.40 tot 19.40 uur in Bussum.
JUST PLAY bestaat uit een ritme sectie met blazers en zangeressen. De band speelt bewerkte popsongs. Voor startende muzikanten met 2 tot 5 jaar leservaring. Bernd bepaald of je niveau goed genoeg is om deel te nemen. We starten met een serie van 15 repetities van 60 minuten. Wil je meedoen, bel of mail om een afspraak te maken voor een kennismakingsles. Deze les is gratis.

Bandleden gezocht voor JUST PLAY: drummer, blazers (trompet, sax, klarinet, dwarsfluit, trombone)

12 – 15 jaar – POP band KICKSTART o.l.v. Sascha van Loenen – Nieuw

Dinsdag van 18.15 tot 19.15 uur in Bussum.
Voor startende muzikanten met 1 tot 3 jaar leservaring. We gaan eenvoudige popnummers spelen en bepalen het repertoire in overleg met de bandleden. We starten met een serie van 15 repetities van 60 minuten. Meld je aan voor 3 proeflessen van
€ 30,-.

Bandleden gezocht voor KICKSTART: drummer, (bas)gitaristen, toetsenisten en zangeressen.

15 – 18 jaar – POP band o.l.v. Sascha van Loenen – Bestaand

Dinsdag 19.15 tot 20.15 uur in Bussum.
Voor gevorderde muzikanten vanaf minimaal 3 jaar leservaring. Sascha bepaald of je niveau goed genoeg is om deel te nemen. De band speelt hedendaagse popnummers en bepalen het repertoire in overleg met de bandleden. We starten een serie van 15 repetities van 60 minuten. Wil je meedoen, bel of mail om een afspraak te maken voor een kennismakingsles. Deze les is gratis.

Bandleden gezocht voor deze band: (bas)gitaristen en toetsenisten.

16 – 18 jaar – POP band o.l.v. Sascha van Loenen – Bestaand

Dinsdag 20.15 tot 21.15 uur in Bussum.
Voor gevorderde muzikanten vanaf minimaal 3 jaar leservaring. Sascha bepaald of je niveau goed genoeg is om deel te nemen. De band speelt hedendaagse popnummers en bepalen het repertoire in overleg met de bandleden. We starten een serie van 15 repetities van 60 minuten. Wil je meedoen, bel of mail om een afspraak te maken voor een kennismakingsles. Deze les is gratis.

Bandleden gezocht voor deze band: drummer, (bas)gitaristen en toetsenist.