De Gooische Muziekschool
Advertentie

Fluiten met visjes

Fluiten met Visjes is een blokfluitcursus speciaal voor kinderen uit groep 2 en 3 van de basisschool. Tijdens de lessen leren de kinderen spelenderwijs de basis van het bespelen van de blokfluit. Er wordt bij de cursus gebruik gemaakt van een notatie in de vorm van ‘visjes'. Gedurende het cursusjaar veranderen de visjes langzaam in echte muzieknoten. Van de leerlingen wordt verwacht dat ze regelmatig thuis even oefenen, denkt u daarbij aan minimaal 4 keer per week 10 minuten. De cursus wordt afgesloten met een presentatie voor de ouders.

Na de cursus Fluiten met Visjes kunnen leerlingen doorstromen naar privé-les blokfluit, de cursus Blokfluit Groepsles of de cursus Basisvorming Muziek I . De groepsgrootte is drie tot vijf leerlingen. Bij minder dan drie leerlingen wordt het tarief aangepast. De cursus Fluiten met Visjes kan ook individueel worden gevolgd.

Voor de lessen heeft uw zoon/dochter nodig:
- een 23-ringsmap
- het boek ‘Fluiten met Visjes' van Marjanka Sierevelt.
- een blokfluit met dubbele barokboring, plastic kop en houten lijfje. Bij voorkeur de ‘droomfluit' van het merk Möllenhauer.

Het lesboek en de blokfluiten zijn verkrijgbaar bij Muziekcentrum Schimmel, Havenstraat 31 in Bussum.

Schema lessen:

Alle tijden en dagen zijn onder voorbehoud.

Bussum

vrijdag
zaterdag

14.10 - 14.40 uur
12.30 - 13.00 uur
Huizen woensdag 12.40 - 13.10 uur 
Laren woensdag 16.10 - 16.40 uur 
Naarden donderdag 17.10 - 17.40 uur